Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies , możesz zmienić ustawienia plików cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

W naszym ośrodku od pierwszych jazd instruktor zwraca uwagę na prawidłową technikę kierowania pojazdem obserwując kursanta, uważnie śledzi jego postępy i na bieżąco koryguje błędy, co wpływa na jazdę kursanta podczas egzaminu.

Kursy dla kierowców samochodów prowadzone są przez instruktorów pasjonatów wkładających całą swoją energię, doświadczenie i serce w szkolenie kursantów.

Uczymy opanowania pojazdu na placu manewrowym, po tych czynnościach wyjeżdzamy na miasto, ucząc kursanta poruszania się w ruchu drogowym. Pokazujemy łatwe manewry na jezdniach o małym natężeniu ruchu. W miarę postępów przechodzimy do jazdy w coraz większym natężeniu ruchu w mieście.

Kursanci w naszym ośrodku mają do dyspozycji symulacje stanowisk wyznaczone z pachołków ustawionych na placu manewrowym co w początkowych ćwiczeniach powoduje mniejszy stres i łatwiej opanować zasady wykonywania tych manewrów mogąc w każdej chwili zatrzymać pojazd i wysiąść z niego żeby zobaczyć w jakiej jest pozycji.

Cena kursu kat B 2100 zł w pięciu ratach,
jazdy dodatkowe 1 pełna godzina 60/70 zł.

Materiały szkoleniowe gratis.